за нас

Тијанџин chunyuan longrun микронаводнување Технички копродукции, Ltd е основана во декември 2000 година, кој е најраниот претпријатие ангажирани во развој на микро-наводнување производи и заштеда на вода за наводнување производи. Сега нашата компанија опфаќа 33500 квадратни метри, изградба површина е 25.000 квадратни метри.

Нашата компанија порано позната како "Langfang Chunyuan Longrun микро наводнување Инженеринг СД, Ltd, се преселивме во Wuqing индустриски парк во 2009 година и се преименува во" Тијанџин chunyuan longrun микронаводнување Технички копродукции, Рибар ".

Ние сме професионални компанија во истражување и развој, производство и продажба на вода за наводнување земјоделски производи, опрема и објекти, инженеринг проектирање, инсталација и технички промоција.

Во текот на изминатата деценија, претпријатие биле да расте и да се развива, како формирана четири системи, и тоа:

Системот капка по капка микро-наводнување далечински систем за автоматска контрола на микро-наводнување филтер за вода и ѓубрење систем микро-систем за наводнување цевка мрежа

Годишниот капацитет на производство на нашата компанија е 350million метри, за да се задоволат потребите за наводнување на 34million метар квадратен на микро-наводнување област. Нашите производи се проверуваат од страна на националните квалитет инспекција, класа А производ. Компанијата има положено ISO9001 сертификат за квалитет систем за управување, и тоа е за наводнување и одводнување член на Здружението. Нашата компанија понатамошен развој и подобрување на постоечките основа за земјоделски ефикасна заштеда на водата.

Зошто да не одберете нас: 20 години искуство во системот капка по капка, ние секогаш се стави на квалитетот на производот, како подрум, бидејќи нашите совршен квалитет на производите, беспрекорен систем продажбата, нашата фирма има добиено многу добра репутација од странство и домашни клиенти. Ние ќе се "Подобрување на задоволството на клиентите", како што нашата цел да ги сервисира нашите стари и нови клиенти.

Тијанџин Chunyuan Longrun микро-наводнување Технички копродукции, ООД Добредојдовте вашата посета!

организација


WhatsApp Online Chat !