Контактирајте не

Тијанџин Chunyuan Longrun микро-наводнување Технички Co, Ltd

адреса

Бр.18 Jinyuan патот Jingbin Индустриски парк,

Окружниот Wuqing, Тијанџин Сити, 301712, Кина

Е-пошта

 

business@lfcyml.com

 

телефон

Тел: + 86-22-22198126

Факс: + 86-22-22198127

 

часа

Понеделник-сабота: 08:30-17:30 часот
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !