Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1.Why користат системот капка по капка?

Одговор: Наводнување капка по капка систем е систем кој може да те направи заштеда на вода / труд / ѓубрива, наводнување бесплатно дизајн на системот може да обезбеди.

 2. Што вид на производи треба да се избере за мојата земја?

Одговор: Тоа е, според тоа колку вашата земја е и она што не сакате да ги планираат, ако не го знаат тоа, па добро,

само ме прашуваат без двоумете се, јас ќе ви даде предлог во согласност со вашите информации.

 3.Does овој систем чини многу?

Одговор: Тоа е зависи од дизајнот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде дизајн кој чини помалку, но ефикасен.

 4. Секој сертификат?

Одговор: стандард: GB / Т 17187-2009. ISO9001

 5.How за вашата услуга по продажбата?

Одговор: Има Бесплатни примероци; OEM се достапни, добра по-продажба на следење и услуги; Силен професионален дизајн тим; Мали цел е добредојдена.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !