Микро спреј систем за наводнување

Краток опис:

Микро спреј систем за наводнување Тијанџин Chunyuan Longrun микро-наводнување Технички CO., LTD почна со работа во 1998 година, а основана компанијата во 2000 година, која е првата компанија која се занимава со производство на наводнување капка по капка систем за заштеда на вода во земјоделството. По about20 години развој, имаме три систем сега, системот капка по капка, спреј систем за наводнување и наводнување градини систем.На главни производи, вклучувајќи капе цевка, ПЕ цевки, ЈП црево, систем за филтрирање, резервоарот за ѓубриво, цевки FITT ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 10000m
 • Набавка Способност: 24,000,000m
 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Микро спреј систем за наводнување

   

  Тијанџин Chunyuan Longrun микро-наводнување Технички CO., LTD почна со работа во 1998 година, а основана компанијата во 2000 година, која е првата компанија која се занимава со производство на наводнување капка по капка систем за заштеда на вода во земјоделството. По about20 години развој, имаме три систем сега, системот капка по капка, спреј систем за наводнување и наводнување градини систем.На главни производи, вклучувајќи капе цевка, ПЕ цевки, ЈП црево, систем за филтрирање, резервоарот за ѓубриво, цевководни фитинзи. Сите од нив имаат помине ISO 9001 сертификат.

  Треба да знаете на следниве прашања ако сакате микро спреј систем за наводнување, ние ќе го дизајн во согласност со вашите информации.

   

  1. Должината и ширината на земјата?

  2. Што фабрика ти расте?

  3. Растојанието на ред?

  4. извор на вода, од добро или река или другите?

  weip1

  нашите услуги

  1. Бесплатни примероци на располагање;

  2. OEM се достапни;

  3. бесплатни дизајн систем за наводнување се достапни.

  4. 24 часа онлајн со висока стапка на одговор;

  5. Добар по продажба на следење и услуги;

  6. Силен професионален дизајн тим;

  7. Мали цел е добредојдена.

  Бао zhuang1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !