32mm çorape butë me çmim të mirë

Përshkrim i shkurtër:

PE LAYFLAT HOSE   Material: polyethylene resin. Performance: Non-toxic, odorless, acid corrosion,fluid resistance is small ,easy to install store and transport. Applied to : Irrigation water transportation pressure lower than 0.25MPA, tempreture no higher than 25C.   Standard Size: Diameter: 32mm 40mm 50mm 63mm 75mm 90mm 110mm Thickness: 0.5mm 0.6mm 0.7mm 1.0mm 1.3mm 1.6mm 1.8mm The wall thickness can be as customer required. Our Services 1. Free samples available; 2. OEM are avai...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000m
 • Furnizimi Aftësia: 24,000,000m
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PE layflat

   

  Materiali: rrëshirë polietileni.

  Performance: Jo-toksike, pa erë, korrozioni acid, rezistenca fluide është i vogël, të lehtë për të instaluar dyqan dhe transportit.

  Aplikohet për: Ujitjes presion Transportin e ujit më e ulët se 0.25MPA, tempreture jo më të larta se 25C.

   

  Standard Size:

  Diametri: 32mm 40mm 50mm 63mm 75mm 90mm 110mm
  Trashësia: 0.5mm 0.6mm 0.7mm 1.0mm 1.3mm 1.6mm 1.8mm
  Trashësi mur mund të jetë si klient e nevojshme.

  PE

  PE2

  Shërbimet tona

  1. Mostrat e lira në dispozicion;

  2. OEM janë në dispozicion;

  3. Dizajni falas Sistemi i ujitjes janë në dispozicion.

  4. 24 orë në internet me ritme të larta përgjigje;

  5. mirë pas shitjes ndjekja dhe shërbimeve;

  6. Ekipi i fortë të projektimit profesional;

  7. mënyrë të vogla është i mirëpritur.

  bao zhuang1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !