50mm tub pe

Përshkrim i shkurtër:

PE PIPE Kompania hyrje të shkurtër të ujitjes Tianjin Chunyuan Longrun Micro CO teknik., LTD filloi punën e saj në vitin 1998, dhe e themeluar kompaninë në vitin 2000, e cila është kompania e parë e angazhuar në prodhimin e sistemit të ujitjes pikoj për të shpëtuar bujqësinë ujit. Pas zhvillimit about20 vjet, ne kemi tre sistem tani, të sistemit të ujitjes pikë pikë, llak sistemit të ujitjes dhe kopsht system.The ujitjes produktet kryesore duke përfshirë tub pikoj, tub PE, çorape PE, sistemit filtër, tank plehrave, tub ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000m
 • Furnizimi Aftësia: 24,000,000m
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PE PIPE

  Kompania hyrje të shkurtër

  Tianjin Chunyuan Longrun Micro ujitjes CO teknik., LTD filloi punën e saj në vitin 1998, dhe e themeluar kompaninë në vitin 2000, e cila është kompania e parë e angazhuar në prodhimin e sistemit të ujitjes pikoj për të shpëtuar bujqësinë ujit. Pas zhvillimit about20 vjet, ne kemi tre sistem tani, të sistemit të ujitjes pikë pikë, llak sistemit të ujitjes dhe kopsht system.The ujitjes produktet kryesore duke përfshirë tub pikoj, tub PE, çorape PE, sistemit filtër, tank plehrave, pajisje tub. Të gjithë ata kanë kaluar ISO 9001 certifikimit.

  standard Size

  Diametri: 16mm 20mm 25mm 32mm 40mm 50mm 63mm 75mm 90mm
  Trashësia: 1.0mm 2.0mm 2.0mm 2.5mm 3.0mm 4.0mm 4.0mm 5.0mm 5.0mm
  Trashësi mur mund të jetë si klient e nevojshme.

  PE PE2

  Materiali: Dendësia Low rrëshirë polietileni.

  Performance: Jo-toksike, pa erë, korrozioni acid, rezistenca fluide është i vogël, të lehtë për të instaluar.

   guan

  Shërbimet tona

  1. Mostrat e lira në dispozicion;

  2. OEM janë në dispozicion;

  3. Dizajni falas Sistemi i ujitjes janë në dispozicion.

  4. 24 orë në internet me ritme të larta përgjigje;

  5. mirë pas shitjes ndjekja dhe shërbimeve;

  6. Ekipi i fortë të projektimit profesional;

  7. mënyrë të vogla është i mirëpritur.

   bao zhuang1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !