kombinuar lloj filtri

Përshkrim i shkurtër:

Plehrave dhe sistemi filter plehrave dhe sistemi filtër janë pjesë e sistemit të ujitjes pikoj, sistemi pleh mund të ndihmojë të kurseni koston e punës për shkak se ajo mund të punojnë së bashku kur të ujitjes. Sistemi Filter mund të ndihmojë për ta bërë të qartë ujë dhe të mos bëjë bllokim, kur ujitja. Tianjin Chunyuan Longrun Mikro-ujitjes CO teknike., LTD filloi punën e saj në vitin 1998, dhe e themeluar kompaninë në vitin 2000, e cila është kompania e parë e angazhuar në prodhimin e sistemit të ujitjes pikoj për të shpëtuar bujqësinë ujit. Afte ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000m
 • Furnizimi Aftësia: 24,000,000m
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Plehrave dhe sistemi filter

   

  Plehrave dhe sistemi filtër janë pjesë e sistemit të ujitjes pikoj, sistemi pleh mund të ndihmojë të kurseni koston e punës për shkak se ajo mund të punojnë së bashku kur të ujitjes. Sistemi Filter mund të ndihmojë për ta bërë të qartë ujë dhe të mos bëjë bllokim, kur ujitja.

  Tianjin Chunyuan Longrun Mikro-ujitjes CO teknike., LTD filloi punën e saj në vitin 1998, dhe e themeluar

  kompania në vitin 2000, e cila është kompania e parë e angazhuar në prodhimin e sistemit të ujitjes për

  kursimit të bujqësisë me ujë. Pas zhvillimit about20 vjet, ne kemi tre sistem tani, të sistemit të ujitjes pikë pikë, llak sistemit të ujitjes dhe kopsht system.The ujitjes produktet kryesore duke përfshirë tub pikoj, tub PE, çorape PE, sistemit filtër, tank plehrave, pajisje tub. Të gjithë ata kanë kaluar ISO 9001 certifikimit.

  Para se të blerë prodhimet që ju duhet të dini pyetjet e mëposhtme, ne do të hartojë sistemin pikoj ujitjes sipas informatave tuaj.

   shifei

  1. gjatësinë dhe gjerësinë e tokës?

  2. Cilat bimë ju rritet?

  3. Distanca e rresht?

  4. Burimi i ujit, nga mirë ose lumi ose të tjerët?

  FAQ

  1.Why përdorin një sistem të ujitjes pikoj?

    Përgjigje: Sistemi i ujitjes pikoj është një sistem që mund të bëjë që ju të shpëtuar ujit / punës / pleh.

   2. Çfarë lloj i produkteve duhet të zgjedh për vendin tim?

    Përgjigje: Kjo është sipas se sa vendi juaj është dhe çfarë nuk ju duan për të planifikuar, në qoftë se ju nuk e dini atë aq mirë, 

  thjesht pyesni mua me nuk hezitoni, unë do të ju jap një sugjerim sipas të dhënave tuaj.

   3.Does ky sistem kushtojë shumë?

     Përgjigje: Ajo është të varet nga dizajnit, ne do të përpiqemi të mira tona për të ju jap një dizajn që i kushtoi më pak, por efikase.

   4. Çdo certifikimit?

     Përgjigje: Standard: GB / T 17187-2009. ISO9001

   5.How në lidhje me shërbimet pas shitjes tuaj?

   20years përvojat eliminuar worriers tuaja rreth dy të cilësisë dhe instalimit.

  bao zhuang1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !