tub pikoj ujitjes me dripper rrumbullakët

Përshkrim i shkurtër:

DRIP IRRIGATION PIPE Main technical date of drip irrigation pipe  Diameter: 16mm Thickness:  0.8mm 1.0mm 1.2mm Flow rate: 1.38L/H 2.0L/H 2.7L/H 3.0L/H 4.0L/H Dripper distance: 30cm 40cm 50cm as required Working pressure: 0.5-1.5 bar Roll length: 500m/roll Advantage: 1. Water-dripping volume is even and consistence. 2. Farm drip irrigation pipe is produced with the most advanced technology.  3. Farm pipes can protect the soil structure ,prevent soil harden,high output,in additi...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000m
 • Furnizimi Aftësia: 24,000,000m
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ujitjes pikoj PIPE

  date kryesor teknik i tub ujitjes pikoj 

  Diametri: 16mm
  Trashësia:  0.8mm 1.0mm 1.2mm
  Shkalla e rrjedhjes: 1.38L / H 2.0L / H 2.7L / H 3.0L / H 4.0L / H
  Dripper distancë: 30cm 40cm 50cm siç kërkohet
  Presioni i punës: 0,5-1,5 bar
  Gjatësia roll: 500 / roll

  Advantage:

  1.  Vëllimi i ujit-dripping është edhe dhe konsistencë.

  2.  Farm tub pikoj ujitjes është prodhuar me teknologjinë më të përparuar. 

  3.  tuba Farm mund të mbrojë strukturën e tokës, parandalimin e kalit tokës, prodhimit të lartë, përveç ka efektin lokal kripë përjashtimit

  4.  Ujitjes pikoj mund të ruani të burimeve ujore, koston e punës, kosto pleh në krahasim me pajisjet tradicionale të ujitjes.

  5.  Ajo është dritë, dhe të lehtë për të rregulluar dhe për të mbledhur në terren.

  diguandai diguandai2

  diguandai zu4

    Shërbimet tona:

  1. Mostrat e lira në dispozicion;

  2. OEM janë në dispozicion;

  3. Dizajni falas Sistemi i ujitjes janë në dispozicion.

  4. 24 orë në internet me ritme të larta përgjigje;

  5. mirë pas shitjes ndjekja dhe shërbimeve;

  6. Ekipi i fortë të projektimit profesional;

  7. mënyrë të vogla është i mirëpritur.

  bao zhuang1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !