shirit ujitjes pikoj

Përshkrim i shkurtër:

Ujitjes pikoj TAPE banesë tub i brendshëm emitter pikoj, ishte futur transmetuesin e sheshtë në një tub të hollë për ta bërë atë si një shirit të integruar. Emitter bashku me shirit, instalim të lehtë. Me dritare filtër, emitter ka filtruar ability.Adopt rrjedha Labyrinth pass kanë aftësinë kompensimit presion, emitter ndarje mund të jetë kërkesë e konsumatorëve. Features: (1) .Nuk është lloj dritare filtri në dripper dhe kapaciteti anti-clogging është i fortë; (2) .Të kanal rrjedhës është trazuar dhe uji ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000m
 • Furnizimi Aftësia: 24,000,000m
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ujitjes pikoj TAPE

  banesë tub e brendshme emitter pikoj, ishte futur transmetuesin e sheshtë në një tub të hollë për ta bërë atë si një shirit të integruar. Emitter bashku me shirit, instalim të lehtë.

  Me dritare filtër, emitter ka filtruar ability.Adopt rrjedha Labyrinth pass kanë aftësinë kompensimit presion, emitter ndarje mund të jetë kërkesë e konsumatorëve.

  Features:
  (1).There is window type filter on the dripper and the anti-clogging capacity is strong;

  (2) .Të kanal rrjedha është trazuar dhe rrjedha e ujit është e qëndrueshme;
  (3) .Të katror dalje uji është e madhe e cila forcuar kapacitetin anti-clogging;
  (4) .Të distance mund të zgjidhet në një varg;
  (5) .Të dripper është instaluar para se të marrë jashtë nga fabrika e cila kursen koston e punës dhe për të zvogëluar investimet;
  (6) .Të gjatësia shtrimi në terren mund të arrijë më shumë se 80 metra;

  (7) Kapaciteti .anti-erozioni është i fortë. 

  efekti:

  Duke shkurtuar kostot e prodhimit.

  Rënie dëme nga nga insektet.

  Rritjen e produktivitetit.

  cilësi 16mm tub mirë pikoj ujitjes është më e thjeshtë të dalë e produkteve të ujitjes. strukturë të arsyeshme të projektimit, më të mirë rezistojnë aftësinë bllokim, çmim më të ulët. Ajo mund të përdoret në kohë ose më shumë, është një produkte ekonomisë për kursim të ujit ujitje.

  data kryesore teknike e kasetë ujitjes pikoj 

  Diametri: 16mm
  Trashësia: 0.15mm 0.18mm 0.2mm 0.4mm 0.6mm 0.8mm
  Shkalla e rrjedhjes: 1.0L / H 1.38L / H 2.0L / H 2.7L / H 3.0L / H
  Dripper distancë: 10cm 20cm 30cm 40cm 50cm siç kërkohet
  Presioni i punës: 0,5-1,5 bar
  Gjatësia roll: 500m / roll 1000m / roll 2000m / roll Siç kërkohet

  Advantage:

  1.  Vëllimi i ujit-dripping është edhe dhe konsistencë.

  2.  Farm tub pikoj ujitjes është prodhuar me teknologjinë më të përparuar. 

  3.  tuba Farm mund të mbrojë strukturën e tokës, parandalimin e kalit tokës, prodhimit të lartë, përveç ka efektin lokal kripë përjashtimit

  4.  Ujitjes pikoj mund të ruani të burimeve ujore, koston e punës, kosto pleh në krahasim me pajisjet tradicionale të ujitjes.

  5.  Ajo është dritë, dhe të lehtë për të rregulluar dhe për të mbledhur në terren.

   diguandaidiguandai2diguandai zu4

  Shërbimi ynë: 

  1. Mostrat e lira në dispozicion;

  2. OEM janë në dispozicion;

  3. Dizajni falas Sistemi i ujitjes janë në dispozicion.

  4. 24 orë në internet me ritme të larta përgjigje;

  5. mirë pas shitjes ndjekja dhe shërbimeve;

  6. Ekipi i fortë të projektimit profesional;

  7. mënyrë të vogla është i mirëpritur.

  bao zhuang1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !