FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1.Why përdorin një sistem të ujitjes pikoj?

Përgjigje: Sistemi i ujitjes pikoj është një sistem që mund të bëjë që ju të shpëtuar ujit / punës / pleh, sistemi i lirë ujitjes të projektimit mund të sigurojë.

 2. Çfarë lloj i produkteve duhet të zgjedh për vendin tim?

Përgjigje: Kjo është sipas se sa vendi juaj është dhe çfarë nuk ju duan për të planifikuar, në qoftë se ju nuk e dini atë aq mirë,

thjesht pyesni mua me nuk hezitoni, unë do të ju jap një sugjerim sipas të dhënave tuaj.

 3.Does ky sistem kushtojë shumë?

Përgjigje: Ajo është të varet nga dizajnit, ne do të përpiqemi të mira tona për të ju jap një dizajn që i kushtoi më pak, por efikase.

 4. Çdo certifikimit?

Përgjigje: Standard: GB / T 17187-2009. ISO9001

 5.How në lidhje me shërbimet pas shitjes tuaj?

Përgjigje: Mostrat e lira në dispozicion; OEM janë në dispozicion, të mirë pas-shitjes ndjekja dhe shërbimit; fortë ekip profesional të projektimit; mënyrë të vogla është i mirëpritur.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !