Sistemi i ujitjes fermë

Përshkrim i shkurtër:

Ujitjes pikoj SISTEMI Ujitjes pikoj është një metodë duke përdorur linjë të veçantë tub, dhe të bëjë rënie të ujit dhe plehrave në tokë pranë rrënjë të bimëve. Përparësia e kësaj metode është e kursimit të ujit, duke kursyer të punës, duke kursyer pleh, duke e tokës në gjendje të mirë nuk e thyejnë atë. Sistemi i ujitjes pikë pikë, zakonisht përfshijnë ndihmuese ujë, filtër dhe pleh e sistemit, linjat kryesore të tub, kasetë pikoj ujitjes dhe pajisje tub. Ne kemi nevojë dimë pyetjeve të mëposhtme në qoftë se ju doni një dr ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000m
 • Furnizimi Aftësia: 24,000,000m
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ujitjes pikoj SISTEMI

   

  Ujitjes pikoj është një metodë duke përdorur linjë të veçantë tub, dhe të bëjë rënie të ujit dhe plehrave në tokë pranë rrënjë të bimëve. Përparësia e kësaj metode është e kursimit të ujit, duke kursyer të punës, duke kursyer pleh, duke e tokës në gjendje të mirë nuk e thyejnë atë. Sistemi i ujitjes pikë pikë, zakonisht përfshijnë ndihmuese ujë, filtër dhe pleh e sistemit, linjat kryesore të tub, kasetë pikoj ujitjes dhe pajisje tub.

  Ne kemi nevojë dimë pyetjeve të mëposhtme në qoftë se ju doni një sistem të ujitjes pikë pikë, ne do të hartuar atë në përputhje me të dhënat tuaja.

    sys1

  1. gjatësinë dhe gjerësinë e tokës?

  2. Cilat bimë ju rritet?

  3. Distanca e rresht?

  4. Burimi i ujit, nga mirë ose lumi ose të tjerët?

  FAQ

  1.Why përdorin një sistem të ujitjes pikoj?

   Përgjigje: Sistemi i ujitjes pikoj është një sistem që mund të bëjë që ju të shpëtuar ujit / punës / pleh.

   2. Çfarë lloj i produkteve duhet të zgjedh për vendin tim?

    Përgjigje: Kjo është sipas se sa vendi juaj është dhe çfarë nuk ju duan për të planifikuar, në qoftë se ju nuk e dini atë aq mirë, 

  thjesht pyesni mua me nuk hezitoni, unë do të ju jap një sugjerim sipas të dhënave tuaj.

   3.Does ky sistem kushtojë shumë?

     Përgjigje: Ajo është të varet nga dizajnit, ne do të përpiqemi të mira tona për të ju jap një dizajn që i kushtoi më pak, por efikase.

   4. Çdo certifikimit?

     Përgjigje: Standard: GB / T 17187-2009. ISO9001

   5.How në lidhje me shërbimet pas shitjes tuaj?

   20years përvojat eliminuar worriers tuaja rreth dy të cilësisë dhe instalimit.

  diguandai zu4diguandai2

   Shërbimet tona

  1. Mostrat e lira në dispozicion;

  2. OEM janë në dispozicion;

  3. Dizajni falas Sistemi i ujitjes janë në dispozicion.

  4. 24 orë në internet me ritme të larta përgjigje;

  5. mirë pas shitjes ndjekja dhe shërbimeve;

  6. Ekipi i fortë të projektimit profesional;

  7. mënyrë të vogla është i mirëpritur.

  bao zhuang1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !