njëra anë swiel përdorur për sistemin e mikro llak

Përshkrim i shkurtër:

Micro sistemi spray ujitjes Tianjin Chunyuan Longrun mikro-ujitjes CO teknike., LTD filloi punën e saj në vitin 1998, dhe e themeluar kompaninë në vitin 2000, e cila është kompania e parë e angazhuar në prodhimin e sistemit të ujitjes pikoj për të shpëtuar bujqësinë ujit. Pas zhvillimit about20 vjet, ne kemi tre sistem tani, të sistemit të ujitjes pikë pikë, llak sistemit të ujitjes dhe kopsht system.The ujitjes produktet kryesore duke përfshirë tub pikoj, tub PE, çorape PE, sistemit filtër, tank plehrave, tub Fitt ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000m
 • Furnizimi Aftësia: 24,000,000m
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sistemi i ujitjes spray Micro

   

  Tianjin Chunyuan Longrun Mikro-ujitjes CO teknike., LTD filloi punën e saj në vitin 1998, dhe e themeluar kompaninë në vitin 2000, e cila është kompania e parë e angazhuar në prodhimin e sistemit të ujitjes pikoj për të shpëtuar bujqësinë ujit. Pas zhvillimit about20 vjet, ne kemi tre sistem tani, të sistemit të ujitjes pikë pikë, llak sistemit të ujitjes dhe kopsht system.The ujitjes produktet kryesore duke përfshirë tub pikoj, tub PE, çorape PE, sistemit filtër, tank plehrave, pajisje tub. Të gjithë ata kanë kaluar ISO 9001 certifikimit.

  Ju duhet të dini pyetjeve të mëposhtme në qoftë se ju doni një sistem mikro spray ujitjes, ne do të hartuar atë në përputhje me të dhënat tuaja.

   

  1. gjatësinë dhe gjerësinë e tokës?

  2. Cilat bimë ju rritet?

  3. Distanca e rresht?

  4. Burimi i ujit, nga mirë ose lumi ose të tjerët?

  weip1

  Shërbimet tona

  1. Mostrat e lira në dispozicion;

  2. OEM janë në dispozicion;

  3. Dizajni falas Sistemi i ujitjes janë në dispozicion.

  4. 24 orë në internet me ritme të larta përgjigje;

  5. mirë pas shitjes ndjekja dhe shërbimeve;

  6. Ekipi i fortë të projektimit profesional;

  7. mënyrë të vogla është i mirëpritur.

  bao zhuang1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !